خانه / اخبار استانها / مهاجرت به روسیه

مهاجرت به روسیه

مهاجرت به روسیه

شرایط ۲۰۱۸ مهاجرت به روسیه چگونه می باشد؟  چگونه می توان برای مهاجرت به روسیه اقدام کرد ؟ راههای مهاجرت به روسیه را می دانید  ؟ آیا مهاجرت تحصیلی به روسیه یکی از راههای مهاجرت به روسیه است ؟ آیا با سرمایه گذاری در روسیه می توان مهاجرت به روسیه داشت ؟ آیا اخذ ویزای کار روسیه یکی از راههای مهاجرت به روسیه است ؟ پناهندگی  به روسیه  یکی از راههای مهاجرت به روسیه است ؟ آیا  مهاجرت به روسیه  از طریق ازدواج امکان پذیر است ؟ شرایط جدید اقامت روسیه چیست ؟ شرایط کاریابی در روسیه را می دانید ؟ شرایط زندگی در روسیه چیست ؟ زندگی در روسیه چگونه است ؟ آیا با مهاجرت تحصیلی به روسیه می توان اقامت روسیه را به دست آورد ؟شرایط کار در روسیه چیست ؟مهاجرت به روسیه از چه راههایی امکان پذیر است ؟آیا با اخذ ویزای توریستی روسیه مهاجرت به روسیه امکان پذیر است ؟  شرایط اقامت روسیه چیست ؟ این مقاله در باب مهاجرت به روسیه نگارش شده و به کلیه سوالات شما در زمینه مهاجرت به روسیه پاسخ می دهد .

فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور در باب کشور روسیه

video مهاجرت به روسیه

از راه های مختلفی میتوان اقامت روسیه را کسب کرد:

گردشگری یا همان ویزای توریستی:که حد اکثر به مدت ۳۰ روز اعتبار دارد.

ویزای دانشجویی وتحصیل:در ابتدا به شخص اجازه داده میشود  به مدت حداکثر ۹۰ روز اقامت داشته باشد والبته این ۹۰ روز میتواند توسط کالج تمدید شود.

ویزای کسب وکار وسرمایه گذاری:این ویزا برای ۹۰ روز صادر می شود .و میتواند بسته به نوع کارویا سرمایه گذاری یک تا سه سال تغییر پیدا کند.

یک تبعه خارجی با اقامت موقت اجازه در فدراسیون روسیه حق برای به دست آوردن اقامت دائم این کشور را دارد.برای این منظور شخص بایذد به طور مداومبرای مدت یک سال در کشور روسیه زندگی کند.

زندگی در روسیه به عنوان بزرگترین کشور جهان میتواند وسوسه انگیز باشد.

با وجود همه مناطق جغرافیایی از جمله دریای سیاه نیمه گرمسیری ،دریاچه بایکال و عظمت سلطنتی پوشیده از برف جنگل های شمالی.این کشور برنده در جنگ جهانی و سربلند از فراز و نشیب ها است.مسکو پایتخت روسیه بعد از نیویورک و لندن سومین شهر میلیارد نشین جهان است و بسیاری از میلیاردرهای کشور روسیه افراد سرشناسیدر جهان هستند.

روسیه مرز۱۶ کشور جهان است.در جنوب شرق با کره شمالی، در جنوب با چین، مغولستان، قزاقستان، آذربایجان و گرجستان، در جنوب غرب با اوکراین، در غرب با بلاروس،لتونی، استونی، فلاند و نروژ،مرزها اخذ ویزا در کشور ی منطقه کالینگراد در لیتوانی و لهستان.این کشور در عرض های بالای جغرافیایی واقع شده است وبیشتر مناطق کشورسردسیرو کم بارش است.به همین دلیل بیشتر مناطق این کشور به ویزه سرزمین بزرگ سیبری خالی از سکنه هستند وکشاورزی در این مناطق میسر نیست.بیشتر جمعیت این کشور در غرب این کشور ودر بخش اروپایی زندگی میکنند.زبان رسمی این کشورروسی میباشد.

این کشور دارای منابع طبیعی معدنی بسیار زیادی است که قابل مقایسه با هیچ کشوری نیست .جمعیت روسیه تقریبا ۱۴۰ میلیون نفر میباشد که از ترکیب بیش از یکصد قوم و نژاد تشکیل شده است.واحد پول کشور روسیه روبل است.اقتصاد روسیه صنعتی و نیز وابسته به منابع بزرگ انرژی این کشور به ویژه گاز میباشد.ونیمی از گاز مصرفی اروپا را روسیه تامین میکند.این کشور همچنین یکی از مهمترین تولید کنندگان نفت جهان است.

nemune2 مهاجرت به روسیه

کشور روسیه در طی چند قرن اخیر از کشورهای ثروتمند و قدرتمند جهان بوده است.بنابر این بناها ی با شکوه در روسیه ساخته شده است،همچنین آثار هنری  زیادی در آن خلق و آثار بسیاری از گوشه گوشه جهان به این کشور منتقل شده است.به طوری که موزه ها و کتابخانه هاو گالری های این کشور منتقل شده است.به طوری که موزه ها وکتابخانه ها وگالری های این کشور از غنی ترین در نوع خود استاز جمله میتوان از موزه آرمیتاز در شهر سن پترزبورگ میتوان نام برد.

روسیه فرهنگ بسیار غنی همراه با دانشمندان برجسته و نویسندگانی بسیار معروف ومطرحی دارد.مانند تولستوی،داستایوفسکی وچایکوفسکی و…

جالب است بدانیدولادیمیر پوتین رئیس جمهورکشور روسیه در فهرست مجله فوربز مقام اول را در ده فرد قدرتمند جهان دارد.که آنگلا مرکل وباراک اوباما و…در مقام های بعدی هستند.

 

منبع:

مهاجرت به روسیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *