خانه / اخبار استانها / تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

آیا تمایل به تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم دارید؟ آیا تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم امکان پذیر می باشد؟ شرایط تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم چیست؟ چه افرادی می توانند برای تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم اقدام نمایند؟ برای تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم چه اقداماتی لازم است؟ راهکارهای چگونگی تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم چیست؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

 

تحصیلات مقطع کارشناسی

نحوه سازماندهی دوره های کارشناسی و تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم مبتنی بر نحوه سازماندهی سیستم دانشگاهی در بریتانیا است. دانشگاه های کشور استرالیا برخی از انواع دیگر دوره های کارشناسی (یعنی مدرک مقدماتی) که انگلستان وجود دارد را ارائه نمی دهند، اما به طور کلی این دو سیستم دانشگاهی بسیار مشابه هستند .

یکی از عواملی که تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم و نظام آموزشی استرالیا را از سیستم های آموزشی در اکثر کشورهای دیگر جدا می کند، به عنوان چارچوب صلاحیت استرالیا (AQF) شناخته شده می شود. این چارچوب در تمام مقاطع آموزشی کشور استرالیا اعمال می شود اما به طور ویژه در سطح متوسطه (مقطع دبیرستان) و دانشگاه (مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد) تمرکز دارد. طبق این چارچوب سیستم آموزشی به سطوح مختلفی تقسیم می شود که براساس سطح تحصیلی دانشجویان متفاوت می باشد. این سیستم به اندازه کافی ساده و انعطاف پذیر است و دانشجویان بین المللی می توانند به راحتی تحصیل کنند .

در خصوص تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم لازم به ذکر است که به این علت که تحصیل در ایران تا مقطع دیپلم ۱۱ ساله است لذا افرادی که قصد تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم را دارند و می خواهند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهند باید الزاما یک دوره ی یک ساله ی foundation  را در کشور استرالیا گذارنده تا مدرک دیپلم آنها معادل ۱۲ سال محسوب شود .

چارچوب تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم و کالج و دانشگاه شامل ده سطح مختلف است. ۷ سطح اول AQF مربوط به مقطع کارشناسی ارائه می شود و سطح ۸ مربوط به تحصیلات بین مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی است و سطوح ۹ و ۱۰ در مختص تحصیلات تکمیلی است. بخش های تحصیلات تکمیلی در اینجا بررسی می نماییم.

 

https://mie.company/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%af%d8%b1%da%a9-%d8%af%db%8c%d9%be%d9%84%d9%85/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *